
HP
HP ZBook Fury 16 G11 16" Intel Core i7-13850HX 64GB/1TB NVIDIA RTX 3500 Ada 12GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 3914,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Fury 16 G11 16" Intel Core i7-13850HX 64GB/1TB NVIDIA RTX 3500 Ada 12GB Win11 Pro|
3914,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Fury 16 G11 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 3840x2400 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 3500 Ada 12GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-13850HX, 20-ядрен (до 5.30GHz, 30MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DK |
Подобни продукти






