
HP
HP ZBook Firefly 16 G9 16" Intel Core i7-1265U 32GB/1TB NVIDIA T550 Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 1143,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Firefly 16 G9 16" Intel Core i7-1265U 32GB/1TB NVIDIA T550 Win11 Pro|
1143,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Firefly 16 G9 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA T550 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1265U, 10-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






