
HP
HP ZBook Firefly 14 G8 14" Intel Core i7-1165G7 16GB/512GB NVIDIA T500 4GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 1322,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Firefly 14 G8 14" Intel Core i7-1165G7 16GB/512GB NVIDIA T500 4GB Win11 Pro|
1322,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Firefly 14 G8 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA T500 4GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1165G7, 4-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти






