
HP
HP ZBook Firefly 14 G10 14" Intel Core i7-1370P 16GB/512GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 1625,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Firefly 14 G10 14" Intel Core i7-1370P 16GB/512GB Win11 Pro|
1625,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Firefly 14 G10 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1370P, 14-ядрен (до 5.20GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






