
HP
HP ZBook 8 G1i INTEL AI 14" Intel Core Ultra 7 265H 32GB/1TB NVIDIA RTX 500 Ada 4GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 7
Операционна система: Win11 Pro
от 2569,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook 8 G1i INTEL AI 14" Intel Core Ultra 7 265H 32GB/1TB NVIDIA RTX 500 Ada 4GB Win11 Pro|
2569,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook 8 G1i INTEL AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 500 Ada 4GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 265H, 16-ядрен (до 5.30GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | CZ |
Подобни продукти






