
HP
HP ProBook 650 G3 15.6" Intel Core i5-7200U 8GB/256GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Win11 Pro
от 296,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ProBook 650 G3 15.6" Intel Core i5-7200U 8GB/256GB Win11 Pro|
296,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ProBook 650 G3 |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-7200U, 2-ядрен (до 3.10GHz, 3MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






