
HP
HP ProBook 645 G4 14" AMD Ryzen 5 2500U 16GB/512GB Win10
Процесор: AMD Ryzen 5
Операционна система: Win11
от 283,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ProBook 645 G4 14" AMD Ryzen 5 2500U 16GB/512GB Win10|
283,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ProBook 645 G4 |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 2500U, 4-ядрен (до 3.60GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






