
HP
HP ProBook 445 G11 14" AMD Ryzen 5 7535U 16GB/256GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 5
Операционна система: Win11 Pro
от 1174,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ProBook 445 G11 14" AMD Ryzen 5 7535U 16GB/256GB Win11 Pro|
1174,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ProBook 445 G11 |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 7535U, 6-ядрен (до 4.55GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NO |
Подобни продукти






