
от 352,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ProBook 440 G8 14" Intel Core i3-1115G4 8GB/256GB|
352,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ProBook 440 G8 |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-1115G4E, 2-ядрен (до 3.90GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






