
HP
HP ProBook 440 G10 14" Intel Core i5-1335U 16GB/256GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Win11 Pro
от 821,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ProBook 440 G10 14" Intel Core i5-1335U 16GB/256GB Win11 Pro|
821,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ProBook 440 G10 |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1335U, 10-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти






