
HP
HP ProBook 4 G1IR 14” INTEL 14" Intel Core Ultra 7 255U 32GB/1TB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 7
Операционна система: Win11 Pro
от 1334,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ProBook 4 G1IR 14” INTEL 14" Intel Core Ultra 7 255U 32GB/1TB Win11 Pro|
1334,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ProBook 4 G1IR 14” INTEL |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 255U, 12-ядрен (до 5.20GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | HE |
Подобни продукти






