
HP
HP ProBook 4 G1IR 14” INTEL 14" Intel Core i3-100U /256GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i3
Операционна система: Win11 Pro
от 934,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ProBook 4 G1IR 14” INTEL 14" Intel Core i3-100U /256GB Win11 Pro|
934,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ProBook 4 G1IR 14” INTEL |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-100U, 2-ядрен (до 3.40GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | SWE |
Подобни продукти






