
HP
HP OMEN 16 16" Intel Core Ultra 7 14700HX 32GB/2TB NVIDIA RTX 4070 8GB Win11
Процесор: Intel Core Ultra 7
Операционна система: Win11
от 1820,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP OMEN 16 16" Intel Core Ultra 7 14700HX 32GB/2TB NVIDIA RTX 4070 8GB Win11|
1820,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | OMEN 16 |
| Серия | OMEN |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 14700HX, 20-ядрен (до 5.50GHz, 33MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






