
HP
HP OMEN 16 16" AMD Ryzen 7 6800H 16GB/1TB NVIDIA RTX 3060 Win11
Процесор: AMD Ryzen 7
Операционна система: Win11
от 1142,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP OMEN 16 16" AMD Ryzen 7 6800H 16GB/1TB NVIDIA RTX 3060 Win11|
1142,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | OMEN 16 |
| Серия | OMEN |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 3060 |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 6800H, 8-ядрен (до 4.70GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | TR |
Подобни продукти






