
HP
HP EliteBook X G1a AMD AI 14" AMD Ryzen AI 7 PRO 360 32GB/512GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen AI
Операционна система: Win11 Pro
от 2468,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP EliteBook X G1a AMD AI 14" AMD Ryzen AI 7 PRO 360 32GB/512GB Win11 Pro|
2468,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | EliteBook X G1a AMD AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen AI |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 880M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI 7 Pro 360, 8-ядрен (до 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти






