
HP
HP EliteBook Ultra G1Q SNAP AI, BLUE 14" Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 16GB/512GB Win11 Pro
Процесор: Qualcomm Snapdragon
Операционна система: Win11 Pro
от 1505,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP EliteBook Ultra G1Q SNAP AI, BLUE 14" Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 16GB/512GB Win11 Pro|
1505,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | EliteBook Ultra G1Q SNAP AI, BLUE |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2240x1400 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Qualcomm Adreno |
| Процесор, модел | Qualcomm® Snapdragon® X Elite X1E-78-100, 12-ядрен (до 3.40GHz) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти






