
HP
HP EliteBook Ultra G1i INTEL AI 14" Intel Core Ultra 7 268V 16GB/512GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 7
Операционна система: Win11 Pro
от 2188,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP EliteBook Ultra G1i INTEL AI 14" Intel Core Ultra 7 268V 16GB/512GB Win11 Pro|
2188,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | EliteBook Ultra G1i INTEL AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 268V, 8-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Подобни продукти






