
HP
HP EliteBook 845 G7 14" AMD Ryzen 5 PRO 4650U 8GB/256GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 5 PRO
Операционна система: Win11 Pro
от 375,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP EliteBook 845 G7 14" AMD Ryzen 5 PRO 4650U 8GB/256GB Win11 Pro|
375,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | EliteBook 845 G7 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 PRO |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 4650U, 6-ядрен (до 4.00GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






