
HP
HP EliteBook 845 G11 14" AMD Ryzen 7 8840U 32GB/256GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 7
Операционна система: Win11 Pro
от 1415,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP EliteBook 845 G11 14" AMD Ryzen 7 8840U 32GB/256GB Win11 Pro|
1415,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | EliteBook 845 G11 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 8840U, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти






