
HP
HP EliteBook 840 G8 14" Intel Core i5-1145G7 8GB/256GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Win11 Pro
от 405,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP EliteBook 840 G8 14" Intel Core i5-1145G7 8GB/256GB Win11 Pro|
405,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | EliteBook 840 G8 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1145G7E, 4-ядрен (до 4.10GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | CH |
Подобни продукти






