
HP
HP EliteBook 835 G9 13" AMD Ryzen 5 6600U 8GB/256GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 5
Операционна система: Win11 Pro
от 761,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP EliteBook 835 G9 13" AMD Ryzen 5 6600U 8GB/256GB Win11 Pro|
761,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | EliteBook 835 G9 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 660M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 6600U, 6-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | TR |
Подобни продукти






