
HP
HP EliteBook 835 G11 13" AMD Ryzen 7 8840U 16GB/512GB NOOS
Процесор: AMD Ryzen 7
Операционна система: NOOS
от 973,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP EliteBook 835 G11 13" AMD Ryzen 7 8840U 16GB/512GB NOOS|
973,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | EliteBook 835 G11 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 8840U, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | NOOS |
| Клавиатурна подредба | FR |
Подобни продукти






