
HP
HP EliteBook 830 G10 13" Intel Core i7-1355U 32GB/512GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 1252,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP EliteBook 830 G10 13" Intel Core i7-1355U 32GB/512GB Win11 Pro|
1252,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | EliteBook 830 G10 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1355U, 10-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти






