
HP
HP EliteBook 6 G1a AMD AI 14" AMD Ryzen 5 220 16GB/512GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 5
Операционна система: Win11 Pro
от 1505,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP EliteBook 6 G1a AMD AI 14" AMD Ryzen 5 220 16GB/512GB Win11 Pro|
1505,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | EliteBook 6 G1a AMD AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 220, 6-ядрен (до 4.90GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Подобни продукти






