
HP
HP Chromebook x360 11 G3 11" Intel Celeron N5100 8GB/64GB Chrome
Процесор: Intel Celeron
Операционна система: Chrome
от 429,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP Chromebook x360 11 G3 11" Intel Celeron N5100 8GB/64GB Chrome|
429,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Chromebook x360 11 G3 |
| Серия | Chromebook |
| SSD Диск | 64GB |
| Процесор | Intel Celeron |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | Intel® Celeron® N5100, 4-ядрен (до 2.80GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 11" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти






