
HP
HP 255 G8 15.6" AMD Ryzen 3 3250U 8GB/256GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 3
Операционна система: Win11 Pro
от 375,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP 255 G8 15.6" AMD Ryzen 3 3250U 8GB/256GB Win11 Pro|
375,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | 255 G8 |
| Серия | 255 |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 3 3250U, 2-ядрен (до 3.50GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






