от 441,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP 11" Intel Intel N200 8GB/256GB Win11 Pro|
441,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel Intel N200 |
| Размер на екрана | 11" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти






