ASROCK
ASROCK H810M-H mATX LGA1851 DDR5
| Чипсет на дънната платка | Intel H810 |
| Процесор | Intel Core Ultra Processors (Series 2) |
| Цокъл на процесора | Socket 1851 |
| Архитектура | Intel Turbo Boost Technology 3.0 , Intel Hybrid Technology , Intel Thermal Velocity Boost , Intel Adaptive Boost Technology |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , XMP 3.0 |
| Вграден | Storage Controller:, SATA III-600 (4), Storage Controller:, PCIe NVMe 4.0 x4 (1 x M.2 22x80 (Key M)), |
| Support | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Вграден видео контролер | Да |
| Чипсет на видео карта | Intel Xe LPG Graphics |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8111H |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 1 Gbps |
| PCI Express 4.0 x1 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Antenna | 2 |
| PS/2 | 1 (6-pin) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB Type-A) |
| USB 2.0 | 4 (USB Type-A) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| BIOS тип | AMI |
| BIOS характеристики | ASRock Instant Flash , 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Охлаждане на дъното | CPU Active Heatsink |
| Тип захранващ конектор | 24 pin8 pin2x4 pin |
| Дънна платка - характеристики | RGB Polychrome, ASRock Intel 4-Layer Memory POOL Technology |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA Data Cables |
| Включени аксесоари | I/O Shield , Screw |
| Сертификати | FCC, CE, ErP/EuP Ready |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Ширина | 220 мм |
| Дълбочина | 193 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket 1851 |
| Чипсет | Intel H810 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Брой слотове памет | 2 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






