ASROCK
ASRock MB INTEL H670/4DDR4/4SATA3
| Чипсет на дънната платка | Intel H670 |
| Процесор | Intel 12th Gen Processors , Intel 13th Gen Processors |
| Цокъл на процесора | Socket 1700 |
| Архитектура | Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 , Intel Hybrid Technology |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , XMP 2.0 |
| Support | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, SATA III-600 (4), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, PCIe 4.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M)), |
| Вграден видео контролер | Да |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio , Nahimic Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Intel i219V |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| BIOS характеристики | SMBIOS 2.7 Support , ACPI 6.0 Compliance Wake Up Events , 128Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI Support |
| Събуждане/сън | Wake on LAN |
| Дънна платка - характеристики | AMD CrossFire technology |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 10 64-bit , Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA cables |
| Включени аксесоари | I/O Shield , CD, Software , Ръководство за употреба , Screws |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket 1700 |
| Чипсет | Intel H670 |
| Тип памет | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






