MSI
MSI Video Card NVidia GeForce GT 710, 2048MB DDR3, 64-bit, 12.8 GB/s, 1600 Mbps Effective Memory Speed, 954 MHz Clock, PCI Express 2.0, HDMI 1.4, Dual-link DVI-D, D-Sub, 300W Recommended PSU
| Необходим разширителен слот | PCI Express 2.0 x16 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce GT 710 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GK208-301-A1 |
| Скорост на GPU ядрото | 954 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 192 |
| Скорост на RAMDAC конвертиране | 400 MHz |
| Max. Monitors Supports | 2 |
| Максимална резолюция | 4096x2160 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) |
| API поддръжка | DirectX 12.0 , OpenGL 4.5 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR3 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 2 GB |
| Скорост на видео памет | 1600 MHz |
| Капацитет на шината на паметта | 64 bit |
| Брой VGA интерфейси | 1 |
| Тип VGA конектор | 15 Pin D-Sub |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Изисквана захранваща мощност | 300 W |
| Охладителна система - тип | VGA Heatsink |
| Дълбочина | 146 мм |
| Височина | 19 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Номинално тегло | 0.178 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce GT 710 |
| Тип памет | GDDR3 SDRAM |
| Видеопамет | 2 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






