MSI
MSI Video Card Nvidia GeForce GT 1030 AERO ITX 4GHD4 OC, 4GB DDR4, 64-bit, 2100MHz Memory Speed, 1430MHz Boost, 384 CUDA Cores, 1x DVI-D, HDMI 2.1, 300W Recommended PSU, 3Y
| Необходим разширителен слот | PCI Express 3.0 x4 |
| Форм фактор | ITX |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce GT 1030 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GP108-300 |
| GPU Core Speed Boost | 1430 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 384 |
| Max. Monitors Supports | 2 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Вертикална синхронизация при макс. резолюция | 60 |
| 2D/3D характеристики | Nvidia CUDA , NVIDIA Pascal , HDCP 2.2 |
| API поддръжка | DirectX 12.0 , OpenGL 4.5 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 4 GB |
| Скорост на видео памет | 2100 MHz |
| Капацитет на шината на паметта | 64 bit |
| Ширина на канал за паметта | 16.8 GB/s |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Програмно осигуряване в комплекта | MSI Afterburner |
| Изисквана захранваща мощност | 300 W |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Консумирана енергия при работа | 20 W |
| Дълбочина | 147 мм |
| Височина | 38 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Номинално тегло | 281 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce GT 1030 |
| Тип памет | DDR4 SDRAM |
| Видеопамет | 4 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






