MSI
MSI Video Card NVidia GT 1030 AERO ITX 2GD4 OC (2G GDDR4 ,HDMI, DVI) retail
| Необходим разширителен слот | PCI Express 3.0 x16 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce GT 1030 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GP108-310 |
| Скорост на GPU ядрото | 1189 MHz |
| GPU Core Speed Boost | 1430 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 384 |
| Max. Monitors Supports | 2 |
| Максимална резолюция | 2560x1600 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , Nvidia GameWorks , Nvidia GPU Boost 3.0 |
| API поддръжка | OpenCL 1.2 , DirectX 12.0 , OpenGL 4.5 , Vulkan 1.0 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 2 GB |
| Скорост на видео памет | 2100 MHz |
| Капацитет на шината на паметта | 64 bit |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Програмно осигуряване в комплекта | MSI Afterburner |
| Изисквана захранваща мощност | 300 W |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler (Double Slot) |
| Дълбочина | 147 mm |
| Височина | 38 mm |
| Ширина | 102 mm |
| Номинално тегло | 0.281 kg |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce GT 1030 |
| Тип памет | DDR4 SDRAM |
| Видеопамет | 2 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






