GOODRAM
GOODRAM RAM DDR5 SODIMM 5600MHz CL46 32GB GR5600S564L46/32G
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 32 GB |
| Количество модули памет | 1 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 262-pin |
| Предлага метод за проверка за грешки | ECC |
| Конфигуриране на модулите памет | 2048 x 8 |
| Скорост/честота на паметта | 5600MHz(PC5-44800) |
| CAS латентност | CL46 |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 30 мм |
| Височина | 3.6 мм |
| Ширина | 69.6 мм |
| Номинално тегло | 10 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR5 SDRAM |
| Скорост | 5600MHz(PC5-44800) |
| Капацитет | 32 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






