GOODRAM
GOODRAM 8GB DDR4 3200MHz CL22 DIMM
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 8 GB |
| Количество модули памет | 1 |
| Total Storage Capacity | 8 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Конфигуриране на модулите памет | 1024 x 8 |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS латентност | CL22 |
| Характеристики на паметта | Небуферирана , Single Rank |
| Съвместими устройства | PC |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR4 SDRAM |
| Скорост | 3200MHz(PC4-25600) |
| Капацитет | 8 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






