
Gamemax
Gamemax кутия Case EATX - Vista 2 AB - 3 x 120 mm Addressable RGB
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GM-VISTA-2-AB |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.2 Type A 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | M/B Cover: 2 x 120 mm (Tornado T12 ARGB-R) Rear: 1 x 120 mm (Tornado T12 ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | M/B Cover: 2 x 120 mm PSU Cover: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Top: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 270° Panoramic View Tempered glass Dual Air/Liquid Cooling Support Pre-installed 3 ARGB PWM Fans Optimized Rear Cable Management |
| РАЗМЕРИ | 433 x 210 x 485 mm |
| ТЕГЛО | 7.0 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858778473 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 7.0 kg |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 410 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Type A, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 140 mm - Отгоре, 240 mm - Отгоре, 280 mm - Отгоре, 360 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






