
Gamemax
Gamemax кутия Case mATX - DEFENDER MB - Addressable RGB
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GM-14100901735 |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm ARGB Fan Rear: 1 x 120 mm ARGB Fan |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm Top: 3 x 120 mm/2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 2 x 120 mm M/B Cover: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 5 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 265 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Pre-installed 4 x ARGB Fans Fully metal mesh front panel 16 lighting modes via the top I/O panel using the LED button |
| РАЗМЕРИ | 461 x 210 x 450 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858778053 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Формат | Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 265 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отдолу, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 140 mm - Отгоре, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отдолу, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






