XIGMATEK
Gaming X II, EN42850, BK, EATX, U3x1 & U2x2, Front Mesh Grill & Left TG, 4PCS Z20A & ARGB Control PCB
| Кутия/Шкаф форм фактор | Full Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Extended ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , Power Button , Reset Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 1 |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 3 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 6 count |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| Expansion Card Max Length | 350 мм |
| Шаси характеристики | With Window |
| Материал на корпуса | Steel |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 488 мм |
| Височина | 400 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






