
Gamdias
Gamdias кутия Case ATX - TALOS E3 CG - 3 x 120 mm A-RGB, Curved Glass
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-TALOS-E3-CG-BK |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 RGB button |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 120 mm ARGB Rear: 1 x 120 mm ARGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120 mm Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 300 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Curved Tempered Glass Panel 3 Built-in 120 mm ARGB Fans Sync with 5V ARGB Motherboard Tool-Free Installation Power Cover Design Magnetic Dust Filter |
| РАЗМЕРИ | 363 x 210 x 447 mm |
| ТЕГЛО | 4.78 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711514501193 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 4.78 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 300 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio x 1, RGB button |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 160 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






