
Gamdias
Gamdias кутия Case ATX - AURA GC2 Elite White - Mesh, RGB, Tempered Glass
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-AURA-GC2-ELITE-WH |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад |
| RGB | Fixed Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm Fixed RGB Fans Rear: 1 x 120 mm Fixed RGB Fan |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120 mm Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Mesh Front Panel 4 Built-in 120mm Fixed RGB Fans Tool-Free Installation Tempered Glass Window PSU Shroud Included Magnetic Dust Filter |
| РАЗМЕРИ | 395 x 195 x 450 mm |
| ТЕГЛО | 4.9 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711514500622 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Fixed, Да |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 4.9 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 340 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 160 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






