
Gamdias
Gamdias кутия Case mATX - ATLAS M3M - A-RGB, USB-C
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-ATLAS-M3M-BK |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 RGB button |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120mm PWM ARGB Side: 2 x 120mm PWM ARGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 1 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 5 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 400 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Three-sided Columnless Tempered Glass Display Modular Tool-free Installation 3 Built-in NOTUS M1 ARGB Fans (2 x Reverse Intake Fans) Supports Connector-hidden Motherboards Pre-installed Control BOX 8 Ports Hub (4 port are used) |
| РАЗМЕРИ | 420 x 285 x 350 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711514503807 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Формат | Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 400 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, HD Audio x 1, RGB button |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отдолу, 120 mm - Отстрани, 240 mm - Отдолу, 240 mm - Отстрани, 360 mm - Отдолу |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






