
FUJITSU
FUJITSU LIFEBOOK E5410 14" Intel Core i3-10110U 8GB/390GB
✔ Intel® Core™ i3-10110U, 2-ядрен (до 4.10GHz, 4MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | LIFEBOOK E5410 |
| Серия | LIFEBOOK |
| SSD Диск | 390GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-10110U, 2-ядрен (до 4.10GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






