
FUJITSU
FUJITSU CELSIUS H7510 15.6" Intel Core i9-10885H 32GB/1TB
✔ Intel Core i9-10885H
✔ Integrated
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | CELSIUS H7510 |
| Серия | CELSIUS |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel Core i9-10885H |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






