LENOVO
LENOVO IdeaCentre AIO 3 27ALC6 AMD Ryzen 5 7430U 16GB/512GB Win11
✔ AMD Ryzen™ 5 7430U, 6-ядрен (до 4.30GHz, 16MB Кеш)
✔ AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA)
✔ 1920x1080
✔ Гаранция: 2EZ месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | IdeaCentre AIO 3 27ALC6 |
| Серия | IdeaCentre |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | N |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 7430U, 6-ядрен (до 4.30GHz, 16MB Кеш) |






