
MICROSOFT
MICROSOFT MICROSOFT SURFACE Pro 13" Intel Core Ultra 5 236V 16GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 5 236V, 8-ядрен (до 4.70GHz, 8MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics 130V
✔ 33.0 cm (13") 2880x1920 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | MICROSOFT SURFACE Pro |
| Серия | MICROSOFT |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2880x1920 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 130V |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 236V, 8-ядрен (до 4.70GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | EUML |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






