
Xigmatek
Xigmatek кутия Case EATX - Vision Arctic - 7 ARGB Fans, LCD Display Panel, Smart Fan Control
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xigmatek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EN45219 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 7 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB) Bottom: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB) Rear: 120 mm x 1 (ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | MB: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 PSU Shroud: 120 mm x 3 Rear: 120 mm / 140 mm x 1 SSD/HDD Mounting Bracket: 120 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 180 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 Tempered Glass Panel Design Superior Airflow and Ventilation Design Smart Fan Control LCD Display Panel Support ATX Back Plug Motherboard |
| РАЗМЕРИ | 450 x 258 x 476 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711409545219 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Бял |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 420 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 180 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отстрани, 240 mm - Отстрани, 280 mm - Отстрани, 360 mm - Отстрани |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 7 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






