EKWB
EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB - White, 2x EK-FPT FAN 120 D-RGB PWM fans, Rotatable ARGB Pump Top, Intel Sockets LGA: 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AMD Sockets: AM4, AM5, 5 Year Warranty
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба, Монтажен комплект |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1156 , Socket 1155 , Socket 2011 , Socket 1150 , Socket 2011-3 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 2066 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Номинална Скорост | 2300 RPM |
| Rated Speed Min | 550 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 72 CFM |
| Типично ниво на шум при работа | 36 dB |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin/4-pin |
| Вентилатори-брой | 2 x 120мм*120мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 124 мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Ширина на радиатор | 281 мм |
| Pump Speed | 3100 RPM |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1156 , Socket 1155 , Socket 2011 , Socket 1150 , Socket 2011-3 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 2066 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Размер вентилатори | 2x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






