XIGMATEK
Xigmatek DUO X (BK, EATX, U3x1 & U2x2,Front Mesh Grill & Left TG, 4PCS Z20F Fan)
| Дънна платка - форм фактор | Extended ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button , Reset Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Hot-Swap Drive Bays | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 1 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 9 count |
| USB 3.0 | 1 (USB Type-A) |
| USB 2.0 | 2 (USB Type-A) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Форм фактор | ATX |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| CPU Cooler Maximum Height | 160 мм |
| Expansion Card Max Length | 350 мм |
| Шаси характеристики | RGB Fans |
| Материал на корпуса | Steel , Air Mesh |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 395 мм |
| Височина | 487 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Цвят | Черен |
| Формат | ATX |






