XIGMATEK
Xigmatek Duke EN49158, ATX/M-ATX/Mini ITX, USB3.0x1 & 2.0x2, Meshed & TG Frontpanel, Left TG, Front 4PCS X24F Fan
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , Power Button , Reset Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Number of Expansion Slots Full Height | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 6 count |
| USB 3.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 160 мм |
| Expansion Card Max Length | 320 мм |
| Шаси характеристики | Window , Supports Liquid Cooling System , RGB Fans |
| Материал на корпуса | Steel , Закалено стъкло |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 365 мм |
| Височина | 456 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Цвят | Черен |






