
Darkflash
Darkflash кутия Case ATX - DS900 Black - 7 x 120 mm A-RGB fans included, USB-C
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DS900-7F-BK |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 7 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm A-RGB Bottom: 3 x 120 mm A-RGB Rear: 1 x 120 mm A-RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 Bottom: 120 mm x 3 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 425 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7 A-RGB Fans Pre-Installed 270 degree Panoramic design Full coverage dust proof Support up to 10 fans and 360mm radiator Rear fan grill included |
| РАЗМЕРИ | 434 x 218 x 454 mm |
| ТЕГЛО | 7.2 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 5905316148895 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 7.2 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 425 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Type-C, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 170 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отстрани, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отстрани, 360 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 7 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






