REPUBLIX
REPUBLIX Elite G14i i5-14600KF 16GB/512GB RTX 5060 Ti 8GB
✔ Intel® Core™ i5 14600KF, 14-ядрен (до 5.30GHz, 24MB Кеш)
✔ 16GB RAM
✔ 512GB NVMe
✔ NVIDIA RTX 5060 Ti 8GB
✔ Без операционна система
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| SSD Диск | 512GB |
| Гаранция | 36 месеца |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Приложение | Gaming, Streaming, Multitasking |
| Видео Карта | RTX 5060 Ti 8GB |
| Тип рам памет | DDR5 |
| Тип охлаждане | Водно |
| Процесор, модел | Intel Core i5-14600KF |
| Операционна система | Без операционна система |
Компоненти
Компоненти
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






